ÜRÜNLER

MTP8500 EX

TETRA EL TELSİZİ

MTP8000Ex Serisi TETRA ATEX telsizleri, güçlü ses, gelişmiş kapsama alanı, uzun pil ömrü, daha fazla dayanıklılık, gelişmiş ergonomi ve yüksek kullanılabilirlik özellikleri sunar ve bu sayede en zorlu ortamlarda çalışan personel, daha güvenli, daha akıllı ve her yerde çalışabilir. En yeni ATEX ve IECEx standardını karşılayan bu yeni nesil TETRA ATEX telsizleri, potansiyel olarak patlayıcı gazlar veya kimyasal buharlar, yanıcı sıvılar veya yanıcı tozların bulunduğu alanlarda çalışan son kullanıcılar için özel olarak tasarlanmıştır.

MTP8500Ex taşınabilir telsiz, ağır bir eldiven giyerken kullanım için ideal olan sınırlı bir tuş takımına sahip bir form faktöründe güçlü özellikler ve kullanıcı avantajları sunar. Üst ekran, t-çubuk şeklinde tutma yeri ve renkli ekran gibi yenilikçi özellikler sunan bu TETRA ATEX telsiz, size engel olmadan kullanılmak üzere optimize edilmiştir.

 

Özellikler

YÜKSEK VE NET SES

MTP8000Ex Serisi, her tür gürültülü ortamda mükemmel ses performansı için optimize edilmiştir. Hem hoparlörden hem de aksesuarlardan gelen ses, en yüksek seste dahi nettir ve kullanıcı, en yüksek arka plan gürültüsünde dahi net bir şekilde duyulabilir.

 

GELİŞTİRİLMİŞ KAPSAM

Yüksek alıcı hassasiyeti ve yüksek iletim gücü, MTP8000Ex Serisine daha iyi kapsama alanı sağlar ve bina içi performansı arttırır. En üst seviyede emniyet için telsiz, antenin taban kısmında kapsama alanı kötü olduğunda kullanıcıyı uyaracak LED bir kapsama göstergesi ile donatılmıştır.

 

DAYANIKLI TASARIM

MTP8000Ex Serisi telsizler, IP65, IP66 ve IP67 sınıflandırmalarıyla hem soğuk hem de ıslak veya hem tozlu hem de sıcak en zorlu ve en tehlikeli ortamlarda çalışacak şekilde üretilmiştir.

 

 

ENTEGRE BLUETOOTH™

MTP8000Ex Serisine entegre edilen güvenli Bluetooth kablosuz teknolojisi, çeşitli kablosuz aksesuar ve ortak cihazın telsizlerle güvenli ve güvenilir bir şekilde eşleştirilebilmesini sağlar.

 

GELİŞMİŞ ERGONOMİK

MTP8000Ex Serisi, T-Bar profilinden büyütülmüş kontrol düğmesi, dokunmatik tuş takımı, genişletilmiş acil durum düğmesi ve dokulu PTT düğmesine kadar kullanılabilirliği yeniden tanımlamak üzere tasarlanmıştır.

 

UZUN PİL ÖMRÜ

16 saati aşan uzun bir pil ömrü sayesinde çalışanlar, MTP8000Ex Serisi telsizlerin acil veya planlanmamış durumlarda daha uzun vardiyalara hazır olacağından emin olabilir.

 

KULLANIMI DAHA KOLAY

Sezgisel kullanıcı arayüzü, yenilikçi ismi, büyük ana ekranı ve acil durum bildirimlerini, grup durumunu veya pil durumunu görmeyi kolaylaştıran ikinci üst ekranı ile MTP8000Ex Serisi, kullanımı daha kolay olacak şekilde tasarlanmıştır.

 

Performans Özellikleri

Pil ömrü - standart (5 35 60 görev döngüsüne göre) : >12 saat

Pil ömrü - standart (05 05 90 görev döngüsüne göre) : >16 saat

Şifreleme : Evet

Frekans bantları : 350-470 MHz - 800 MHz

OTAR : Evet

RF güç kontrolü : Güç sınıfı 3L ve sınıf 4

 

Telsiz Özellikleri

Eğilme/Devrilme : Evet

Metin mesajı : Evet

Bluetooth : Bluetooth 2.1 +EDR, Bluetooth 4.0, Bluetooth Smart (BTLE)

GPS özellikli :GPS, Beidou, Glonass

Çok yuvalı paket veri : Tekli ve çok yuvalı paket veri hizmeti

Alıcı sınıfı : A ve B

Alıcı dinamik hassasiyeti : -107 dBm (minimum); -109 dBm (tipik)

Alıcı statik hassasiyeti : -116 dBm (minimum), -118 dBm (tipik)

Ürün Broşürü

Oruç Reis Mah. Vadi Cad. No:108 Kat:5 / 301
Giyimkent - Esenler - İstanbul  

TEL: (212) 438 02 86 (Pbx)

FAX: (212) 438 30 66

E-MAIL : info@novatel.com.tr

Tüm Hakları Saklıdır © 2020 - Novatel Haberleşme Çözümleri A.Ş.