ÜRÜNLER

ACE3600 REMOTE TERMINAL UNIT

Denetimli kontrol ve veri toplama (SCADA) sistemleri sürekli olarak en zorlu endüstriyel uygulamaları desteklemek ve operasyonların verimli bir şekilde yürütülmesini sağlamak için kullanılır. ACE3600 Uzak Terminal Birimi (RTU) ile operasyonlarınızda verimliliği ve güvenliği artırmak için varlıklarınızı bağlı tutun.

ACE3600, çeşitli iletişim ortamları ve veri işleme protokollerine bağlanarak karmaşık süreçlerinizin otomasyonu ve izlenmesini sağlam ve tutarlı hale getirmeyi amaçlar. Gelişmiş güvenlik özellikleri, operasyonlarınızın tehlikeye düşmemesini ve verimliliğin kesilmemesini de sağlar.

Modüler tasarımı ve zengin özgünleştirme özelliği, ACE3600'ün özel SCADA ihtiyaçlarınızı karşılamasını sağlar. Güçlü işlemcinin karmaşık uygulamaların üstesinden gelebileceğinden ve ihtiyaçlarınız veya teknolojileriniz geliştikçe dahi operasyonlarınızı bağlı tutacağından emin olarak küçükten başlayıp büyüyebilirsiniz.

 

Özellikleri ve Avantajları

Yüksek Performanslı, Gerçek Zamanlı İşleme Gücü
ACE3600'ün işlemci gücü, 200 MHz'de çalışan 32 bit işlemci ile optimum çalışma sağlamak için en kritik ve zorlu SCADA uygulamalarında doğru veri analizi ve iletişimi sağlar.

İşlemler Açısından Kritik Yedeklilik
ACE3600, basit bir Ethernet ara bağlantısı ile yedekli olarak yapılandırılabilir. Bu, bir CPU veya güç kaynağı arızalanırsa kesintisiz çalışma sağlar.

Büyük Ölçek Kapasitesi
24 farklı türde I/O modülü mevcuttur ve her RTU, 110'a kadar I/O modülüne kadar destekleme kapasitesine sahiptir ve bu, büyük veya küçük alanları kompakt ve düşük maliyetli bir şekilde yapılandırma esnekliği sağlar.

Operasyonel Teknolojilerde Bağlantı Çok Yönlülüğü
ACE3600'ün geliştirilmiş MDB protokolümüz ile birleştirilmiş kapsamlı yaygın veri protokolü desteği ile operasyonel teknolojilere sorunsuz bir şekilde bağlanın ve bilgiyi verimli bir şekilde iletin.

Birlikte Çalışabilen İletişim Yetenekleri
ACE3600'ün eşsiz iletişim yetenekleri, sisteminizin değerli verilerinizi analog / dijital iki yönlü telsiz, çevirmeli modem, noktadan noktaya mikrodalga, 3G/4G kamu veya özel dahil olmak üzere çeşitli ortamlar ve aynı anda Ethernet üzerinden iletmesine olanak sağlar.

Gelişmiş Güvenlik Özelliği Seti
Motorola'nın askeri ve kritik kurumsal ağlar için sağladığı en son teknoloji güvenlik özelliklerini SCADA sistemlerinize uygulayın. ACE3600, aşağıda sıralananları içeren bağımsız, kendinden güvenli bir sisteme yönelik RTU'larda bulunan en iyi uygulama güvenlik seçeneklerini doğrudan destekler:

  • Güvenlik Uygulama Politikası

  • Dahili Güvenlik Duvarı

  • Erişim Kontrolü

  • Rol Tabanlı Erişim Kontrolleri

  • Saldırı Algılama Sistemi

  • Uygulama Kontrol Yazılımı

  • Şifreleme

  • Kullanılmayan Bağlantı Noktalarını Devreden Çıkarma

  • Zaman Penceresi Komutları

Ürün Broşürü

Oruç Reis Mah. Vadi Cad. No:108 Kat:5 / 301
Giyimkent - Esenler - İstanbul  

TEL: (212) 438 02 86 (Pbx)

FAX: (212) 438 30 66

E-MAIL : info@novatel.com.tr

Tüm Hakları Saklıdır © 2020 - Novatel Haberleşme Çözümleri A.Ş.