ÜRÜNLER

4 MOTOTRBO CAPACITY MAX TIER3 DMR TRUNK TELSIZ SISTEMI

MOTOTRBO Capacity Max Trank Telsiz Sistemi, yenilik, kullanıcı geribildirimi ve Motorola'nın kapsamlı gerçek dünya deneyimlerini, işletmeniz için mükemmel ölçeklenebilir, yüksek güvenlikli trank telsiz iletişim çözümü sağlamak için birleştirmektedir. Her alan için 3.000'e kadar kullanıcı ile 250'ye kadar alan desteği sayesinde ihtiyaçlarınızı geliştikçe sisteminizi büyütüp değiştirmeniz çok kolay.

Capacity Max mimarisi, yüksek performans, yüksek verimlilik ve kontrollü ölçeklenebilirlik için optimize edilmiştir. Tek bir kampüste veya büyük ölçekli bir operasyonda anında, güvenilir ses ve veri iletişimi, daha iyi karar verme ve kesintisiz koordinasyon sağlar.  Güçlü yönetim araçları, hepsi tek bir iş istasyonundan olmak üzere sistem üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar. Ayrıca, ETSI DMR Tier III uyumlu olduğundan, küresel olarak desteklenen açık standart teknolojisine yatırım yaptığınızdan emin olabilirsiniz.  

 

Genel Bakış

Yüksek Performanslı, Yeni Nesil Dijital Trank

MOTOTRBO Capacity Max trunk telsiz sistemi, ses ve veri için dağıtık bir mimari üzerine inşa edilmiştir. Kontrol merkezileştirilmiştir, ancak trafik yönlendirmesi maliyeti en aza indirecek ve performansı en üst düzeye çıkaracak şekilde optimize edilmiştir.

Capacity Max, gelişmiş işlevsellik sağlamak için DMR standardının temel birlikte çalışabilirliğinin ötesine geçmektedir. Dijital Acil Durum, çağrı sırası önceliklendirme ve kablosuzı programlama gibi özellikler ve uygulamalar, işinizi başarıya taşımada ihtiyaç duyduğunuz araçları sunar.

Tam Kontrol için Merkezi Yönetim

Capacity Max, sisteminizi yönetmek için ihtiyacınız olan her şeyi merkezi olarak kontrol etmenizi sağlar. Sistem yönetimi yazılımı, hepsi sizi daha verimli ve etkin kılmak için mantıklı bir şekilde düzenlenmiş altyapı, cihazlar ve konuşma gruplarını yönetmenizi sağlar.  Yazılım ve donanım yazılımı yamalarını sistem sunucusuna, altyapıya ve telsizlere göndermek için yapılan işlemlerle güncelleme ve yükseltme de daha kolaydır.

Yüksek Güvenlik

Güvenlik, Capacity Max trunk telsiz sisteminin temel bileşenidir. IP ağı içindeki tüm ses, veri ve kontrol trafiği şifrelenir ve tüm telsizler güvenli bir şekilde doğrulanır. Kaybolması veya çalınması halinde bir cihazı uzaktan devre dışı bırakabilir ve yeniden etkinleştirebilirsiniz.

Kolay Geçiş

Capacity Max, basit bir yazılım güncellemesi ile kolayca Capacity Max'e geçiş yapmanıza olanak tanıyan mevcut MOTOTRBO sistemlerine sorunsuz uyar.

Yüksek Kapasite, Sorunsuz Ölçeklenebilirlik

MOTOTRBO Capacity Max, ihtiyaçlarınız geliştikçe sisteminizi geliştirmenizi kolaylaştırır. Sistem, her alan için 3.000'e kadar kullanıcı ile 250'ye kadar alanı destekleyebilir.

Mesajlaşma, GPS konum güncellemeleri ile personel yönetimi ve alarm bildirimleri gibi diğer uygulamalar için yoğun veri kullanımını desteklemek için alan başına altıya kadar ek veri tekrarlayıcısı tahsis edilebilir. Geniş MOTOTRBO telsiz portföyümüzle uyumlu olması sayesinde, çözümünüzü operasyonlarınıza uyarlama esnekliğinize sahip olursunuz.

DMR Tier III Uyumlu

Sistem, gelişmiş konum izlemeden gelişmiş güvenlik ve dolaşıma kadar MOTOTRBO'dan beklediğiniz tüm yenilikçi özellikleri destekler. Diğer üreticilerin telsizlerini destekleyen bir sisteme ihtiyaç duyan müşteriler için Capacity Max, DMR Tier III uyumludur ve birlikte çalışabilirlik için tanımlanan tüm özellikleri destekleyecektir.

Yüksek Esneklik, Yüksek Kullanılabilirlik

Capacity Max Trank Telsiz Sistemi, yüksek performans, yüksek kullanılabilirlik ve yüksek esneklik için tasarlanmıştır. Hiçbir arızanın sisteminizin çökmesine neden olmamasını sağlamak için opsiyonel yedekli sistem sunucuları, IP anahtarları ve yerinde kontrol kanalı tekrarlayıcıları eklenebilir. Ayrıca, ultra yüksek sistem kullanılabilirliği için alan başına üç alternatif kontrol kanalı sağlayabilirsiniz.

Ürün Broşürü

Oruç Reis Mah. Vadi Cad. No:108 Kat:5 / 301
Giyimkent - Esenler - İstanbul  

TEL: (212) 438 02 86 (Pbx)

FAX: (212) 438 30 66

E-MAIL : info@novatel.com.tr

Tüm Hakları Saklıdır © 2020 - Novatel Haberleşme Çözümleri A.Ş.