ÜRÜNLER

DIMETRA EXPRESS

DIMETRA Express, hepsi bir arada yeni, tek alanlı bir TETRA sistemidir. Anahtar ve baz istasyonlarını entegre ederek, iletişimlerinizi kurmak, dağıtmak ve yönetmek artık her zamankinden daha kolay. Günlük operasyonları basitleştirirken, uzun vadede maliyetleri ve karmaşıklığı azaltırsınız. 

DIMETRA Express'i ağınıza hızla entegre edin, birden fazla abone temin edin ve tarayıcı tabanlı uygulamalar ve araçları kullanarak kurulumu kolayca tamamlayın. Kurulduktan ve çalıştırıldıktan sonra DIMETRA Express'in web tabanlı ağ yönetimi ve gönderme uygulamaları aracılığıyla yönetimi ve kullanımı daha kolaydır. 

DIMETRA Express, ekiplerinizin talep ettiği ses, kısa veri ve telefon hizmetlerini sunar. Ayrıca, birden fazla alana genişletilebilir ve bu sayede, işinizle birlikte büyüyebilir.

 

Özellikler

Tam entegre sistem

Hepsi bir arada anahtarı ve baz istasyonları ile DIMETRA Express'in kurulumu ve yüklemesi daha kolaydır. Küçük bir fiziksel ayak izine sahiptir, bu nedenle daha az alan ve güç gerektirir ve daha az bileşen içerir. Peki sonuç? Toplam sahip olma maliyetini düşürür ve iletişim sisteminiz yerine işinize yoğunlaşırsınız.

 

Tam TETRA özelliği

Şirketler günümüzde konuşmaktan fazlasını talep ediyor. İşlerini yapabilmek için çok çeşitli ses ve veri iletişimlerine ihtiyaç duyuyorlar. Bu nedenle DIMETRA Express TETRA Sistemi, ses, kısa veri ve telefon hizmetleri sunmaktadır. Bu sistem ile güvenli günlük çalışmalarınızda yüksek ve net sesli iletişim elde edersiniz. Ekibinizin bilgiye hızlı bir şekilde ihtiyaç duyduğu zamanlarda mesaj gönderme özelliği. Ayrıca, başka konumlara veya kuruluşlara, üst düzey yönetici ya da acil durum servislerine yapılan çağrılar gibi ağın dışına VoIP telefon çağrıları yapabilme.

 

Basit, sezgisel kurulum

Bu TETRA Sisteminin kurulumu, yapılandırması ve yüklemesini kolaylaştırdık, böylece ekiplerinizin daha hızlı ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Nitekim, basit bir yükleyiciyle sistemi artık 15 dakikadan daha kısa bir sürede dağıtabilirsiniz. Tek bir IP adresi kullanarak, DIMETRA Express'i mevcut ağınıza hızla entegre edebilirsiniz. Ayrıca, toplu abone sağlama özelliği ile telsiz kullanıcılarını vakit kaybetmeden belirleyebilirsiniz. Dahası, DIMETRA Express geleceğe hazırdır. Sistem yazılımını yükseltmek için tek gereken tek bir tıklamadır.

 

Web tabanlı uygulamalar

Ağ yönetimi, bir sistem sağlık durumu monitörü ve basit gönderme uygulaması içeren web tabanlı araçlar sayesinde kolaydır. İhtiyacınız olan tek şey Android™ veya Windows® işletim sistemli bir bilgisayar veya tablet ve bir tarayıcıdır. Ardından ekiplerin sahanın verimliliğini artıran kısa veya önceden ayarlanmış mesajlar göndermesine izin veren web tabanlı kısa mesaj desteğinin keyfini çıkarın. 

 

Sağlam, güvenilir iletişim

En çok ihtiyaç duyuldukları anlarda ekibinizin yanında olmak için sağlam, güvenilir ve artık hepsi bir arada DIMETRA iletişimlerine güvenebilirsiniz. Bir dünya lideri olarak TETRA'da, anahtarlar ve baz istasyonlarından telsizlere ve aksesuarlara kadar entegre ve test edilmiş kapsamlı bir çözüm portföyü sunuyoruz. Amacımız dünya standartlarında ürün kalitesi ve desteği ile huzurlu olmanızı sağlamaktır.

 

Genişletilebilir, esnek mimari

DIMETRA Express, ihtiyaçlarınıza göre genişletilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Baz telsiz istasyonuna kolayca alan ekleyin ve daha fazla kapasite için ek kanallar alın. Veya kapsama alanınızı genişletmek için başka bir alan ekleyin. Gerek bir olay için gerekse acil bir durum için frekansları değiştirerek ve yeni aboneler ekleyerek ve böylece, telsizlerin bağlantıda kalmasını ve çalışmasını sağlayarak sistemi geçici bir çözüm olarak dahi kullanabilirsiniz. 

Ürün Broşürü

Oruç Reis Mah. Vadi Cad. No:108 Kat:5 / 301
Giyimkent - Esenler - İstanbul  

TEL: (212) 438 02 86 (Pbx)

FAX: (212) 438 30 66

E-MAIL : info@novatel.com.tr

Tüm Hakları Saklıdır © 2020 - Novatel Haberleşme Çözümleri A.Ş.