ÜRÜNLER

DIMETRA IP MICRO

Dimetra IP Micro, Motorola'nın kanıtlanmış Dimetra IP TETRA çözümlerinin misyon açısından kritik faydalarını, oteller, tatil köyleri, kampüsler, inşaat sektörü, imalat, madencilik ve ulaşım gibi çok daha çeşitli ticari ve kurumsal kullanıcıları kapsayacak şekilde genişletir. Sorunsuz bir geçiş yolu isteyen analog sistemlerden yükseltme yapan operatörler için idealdir. Dimetra IP Micro, tam çift yönlü telefon aramaları da dahil olmak üzere, iş açısından kritik trank ses ve kısa veri hizmetleri sağlar.

Özellikler

Tak ve Çalıştır Kurulum Çözümün dağıtılması, çalıştırması ve bakımı kolaydır. Web tabanlı bir Ağ Yönetim GUI'yi kullanır.

Düşük maliyet Alanlar, potansiyel olarak kiralık hatların maliyetinden tasarruf sağlayan bir Ethernet arayüzünden bağlanır. Uzaktan erişim, sistem takibine ve tanıya olanak tanır ve bu bakım maliyetini düşürür. Ünite duvara monte edilebilir ve bu da ekipman odalarında değerli bir yer tasarrufu sağlar, aynı zamanda daha az güç tüketir ve ısı yayar.

Geçiş yolu Mevcut sistemlere arayüz sağlama özelliği, gelişmiş dijital çözümler arayan analog sistem müşterileri için daha düzgün bir geçiş sağlar.


İsteğe bağlı hizmetler

  • SDS (Kısa Veri Hizmeti); Ücretsiz metin, Grup SDS, SDS Kaydet ve İlet

  • Telefon hizmeti, IP üzerinden sesli telefon görüşmesi, 10 eş zamanlı çağrıya kadar olanak sağlar

  • Mevcut analog sistemlere arayüz sağlayan geleneksel kanal geçidi

  • Satın alınabilir seçenek, hızlı karar verme ve kullanıcı güvenliği için terminallerden GPS konumu.

Ürün Broşürü

Oruç Reis Mah. Vadi Cad. No:108 Kat:5 / 301
Giyimkent - Esenler - İstanbul  

TEL: (212) 438 02 86 (Pbx)

FAX: (212) 438 30 66

E-MAIL : info@novatel.com.tr

Tüm Hakları Saklıdır © 2020 - Novatel Haberleşme Çözümleri A.Ş.