ÜRÜNLER

MOTOTRBO DM2600

DMR ARAÇ TELSİZİ

Dijital iletişimin gücüne ulaşmak artık mümkün. MOTOTRBO DM2600 mobil telsizler, kompakt ve yeteneklidir, böylece çalışanlar ister kargo alıyor ister yolcu taşıyor olsun bağlantıda kalmaya devam edebilir. MOTOTRBO telsiz ailesinin bir parçası olan DM2600, entegre ses sistemleri özelliği, çağrı kapasitesinin iki katı ve daha net sesli iletişim gibi özelliklerle dijital radyo teknolojisinde en iyiyi sunar. Akıllı ses özelliği sayesinde, telsiz arka plan gürültüsünü izlediğinden ve otomatik olarak kendini ayarladığından, sürücülerin gelen çağrıyı kaçırmamak için telsiz ses seviyelerini ayarlamalarına gerek kalmamaktadır.

 

Analog çalışan kullanıcılar için DM2600, işlev ve özellikler eklemede basit ölçeklenebilirlik ile kendi hızınıza ve bütçenize göre dijital ortama geçmenizi sağlar. Bu telsiz ayrıca kritik iletişimi önceliklendirmek için İletim Kesme gibi gelişmiş MOTOTRBO işi açısından gerekli özelliklerle de uyumludur.

 

Uygun dijital ses sistemleri özelliği için MOTOTRBO DM2600, istenileni netlik ve kolaylıkla sağlar.

 

Özellikler

Alfa-sayısal Ekran- Arayan kimliği, kanal numarası ve kişiler gibi bilgileri net, yüksek kontrastlı alfa-sayısal ekranda görüntüleyin.

 

Analog / Dijital- Daha iyi ses kalitesi, daha iyi menzil ve daha iyi pil ömrü de dahil olmak üzere dijitalin tüm avantajlarından yararlanın, aynı zaman mevcut radyo filosuyla uyumluluğu da koruyun. Analog ve dijital özellik sayesinde kendi hızınızda en yeni teknolojiye geçme özgürlüğüne sahipsiniz.

 

İletim Kesme Özelliği- Kullanıcının başka bir telsiz konuşmasını kritik iletişimi tam olarak ihtiyaç olduğunda ve ihtiyaç olduğu yerde sağlayacak şekilde kesmesini sağlar.

 

Telsiz Yönetim Yazılım Paketi ile Uyumlu- Telsiz Yönetimi aracıyla telsizlerinizi hızlı ve verimli bir şekilde programlayın. Telsizler, standart hale getirilmiş bir şablonda gruplar halinde programlanabilir ve bu, hatasız sonuçlar ve optimize edilmiş performans sağlar.

 

Kablosuz Programlama (OTAP)- Havadan 5000 kadar telsiz konfigürasyonunu yönetir, yazar ve okur.

 

Akıllı Ses- Telsiz ses seviyesi, arka plan gürültüsünü dengeleyecek şekilde otomatik olarak ayarlanır, böylece çalışanların yüksek sesli durumlarda gelen çağrıyı kaçırmamak için telsiz ses seviyelerini ayarlamaları veya sessiz bir yere geçerken başkalarını rahatsız etmeleri gerekmez.

 

Gelişmiş Gizlilik - Yüksek güvenlik için dahili şifreleme.

 

IMPRES Ses - İster karanlık bir sokakta gizli bir operasyon sırasında bir fısıltı ister gürültülü bir yangın alanını yönetirken olsun IMPRES ses aksesuarları, hem analog hem de dijital modlarda yüksek sesli, net ve anlaşılırdır.

Sistem Kapasitesi - MOTOTRBO'nun uzak erişimli kapsama alanını deneyimleyin. IP Site Connect, geniş alan kapsama alanı oluşturmak için sistemi genişletmede IP ağları kullanır. Capacity Plus tek alanlı trank, kapasiteyi 1000'in üzerinde kullanıcıya kadar artırır ve Linked Capacity Plus, geniş alan, yüksek kapasiteli trank ağı sağlayacak şekilde her ikisini birleştirir.

 

IP54 Sınır Değerli- Telsizinizi şiddetli yağmurdan korur.

 

Frekans aralığı

VHF (136-174 MHz);

UHF (403-470 MHz)

Güç çıkışı

1-25W, 25-45W (VHF);

1-25W, 25-40W (UHF)

Dahili hoparlör : Evet

Ağırlık : 1,3 kg

Boyutlar Y x G x D : 44 x 169 x 134 mm

Ürün Broşürü

Oruç Reis Mah. Vadi Cad. No:108 Kat:5 / 301
Giyimkent - Esenler - İstanbul  

TEL: (212) 438 02 86 (Pbx)

FAX: (212) 438 30 66

E-MAIL : info@novatel.com.tr

Tüm Hakları Saklıdır © 2020 - Novatel Haberleşme Çözümleri A.Ş.