KURUMSAL

1998 yılında kurulan ve haberleşme sektörüne sunduğu ürün ve çözümlerle kendi alanının lideri olan şirketimiz, 2008 yılında yaşadığı yeniden yapılanma süreciyle birlikte faaliyetlerini Novatel Haberleşme Çözümleri A.Ş. olarak sürdürmektedir.
 
Novatel farklı sektörlerde kurumsal mobil haberleşme ihtiyacı olan kurumlara ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte ürün, hizmet ve çözümler sunmaktadır. Motorola telsiz ürünlerinin Türkiye distribütörü olarak faaliyet gösteren Novatel, Motorola ürün yelpazesinde bulunan ekipmanların Türkiye’deki satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmektedir.

Novatel sektöründe tek olan bir yapılanma ile, ürün tedarik hizmetlerinin yanında telsiz haberleşme altyapıları konusunda danışmanlık ve sistem entegrasyonu hizmetleri sunmakta ve aynı zamanda kurumlara geniş/dar alan telsiz haberleşme servisi sunmak amacıyla operatörlük faaliyetlerinde bulunmaktadır.

       

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yetkilendirilmiş bir operatör olarak Novatel, 14 ilde kurulu telsiz altyapıları ile operatörlük faaliyetlerini yürütmektedir. Gerek geniş alan gerek lokal haberleşme ihtiyaçları için telsiz haberleşme altyapıları kurup işletmekte olan Novatel, bu faaliyetleri kapsamında ülkemizin 7 uluslararası havalimanı terminalinde (İstanbul Atatürk Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Antalya Havalimanı, Bodrum Havalimanı, Dalaman Havalimanı) yer hizmetlerinde kullanılan telsiz haberleşme servislerini sağlamakta ve işletmesini gerçekleştirmektedir.

Novatel olarak misyonumuz Elektronik Haberleşme Hizmetinde, kıt kaynak statüsünde olan frekansın etkin ve verimli kullanımına imkan sağlamak ve telsiz haberleşmesi alanında ulusal ve uluslararası standartlar çerçevesinde yüksek (güncel) teknoloji kullanarak mümkün olan en verimli çözümleri Türkiye Pazarına Yüksek Servis ve Hizmet  Kalitesi ile sunmaktır.

HAKKIMIZDA

Oruç Reis Mah. Vadi Cad. No:108 Kat:5 / 301
Giyimkent - Esenler - İstanbul  

TEL: (212) 438 02 86 (Pbx)

FAX: (212) 438 30 66

E-MAIL : info@novatel.com.tr

Tüm Hakları Saklıdır © 2020 - Novatel Haberleşme Çözümleri A.Ş.