ÜRÜNLER

MOTOTRBO LINKED CAPACITY PLUS

Ölçeklenebilir, kullanımı kolay bir sistemle geniş bir alana yayılmış büyük bir saha ekibi ile iletişim kurmanız gerekiyorsa, Linked Capacity Plus maliyet-etkin çözümünüzdür. Gelişmiş tekrarlayıcı yazılımdan yararlanarak hem tek alan hem de geniş alan yapılandırmalarında kullanılabilir. İster ekiplerin sahada ya da ofiste birbirleriyle konuşması gereksin isterse kısa mesaj, konum takibi veya iş emirleri gibi uygulamaları kullanmaları gereksin Linked Capacity Plus, çalışmalarını daha emniyetli ve çalışma günlerini daha verimli kılar.

Genel Bakış

 

Seyahat Ettikleri Her Yerde İletişimde Kalın

Sahada her yerde vardiyaları sırasında çalışanlarla bağlantı kurun. Linked Capacity Plus, bir IP ağı üzerinden bitişik tek alanları birbirine bağlayarak geniş bir alanda iletişim kurmayı mümkün kılar.
.

Daha Fazla Kişiye, Daha Verimli Erişin

Artık dijital iletişimin faydalarını birden fazla alanda daha fazla kullanıcıya sunuyorsunuz- kamu hizmetleri, kamu çalışmaları, departmanları, ulaşım şirketleri, okul bölgeleri ve tatil köyleri için idealdir.

 

Kolay Kullanım

Sisteminizin sürekli performansını sağlamaya yardımcı olacak MOTOTRBO Tekrarlayıcı Tanı ve Kontrol (RDAC) yardımcı programını destekler. Basit bir yazılım güncellemesi ile mevcut MOTOTRBO sistemlerine entegre olur.
 

İşyeri İçerisinde Güvenliği Arttırın

Daha güvenli bir çalışma ortamı yaratmak söz konusu olduğunda, Linked Capacity Plus ihtiyacınızı karşılar. İletim kesme, önemli iletişimleri tam olarak gerektiğinde öncelikli olarak seçer ve acil durum uyarıları, çalışanların merkezi bir konuma bildirim göndermesine olanak tanır.

Daha Akıllı Uygulamalarla Verimliliği Artırın

Çalışanlar artık iş için tasarlanmış sesli iletişim uygun olmadığında bilgi paylaşmak için metin mesajı, mobil iş takımlarını hızlı bir şekilde bulmak ve yönlendirmek için entegre GPS izleme ve gönderme ve telsizler ile cep telefonları arasında kesintisiz iletişim kurmak için dijital telefon yaması gibi entegre veri uygulamaları ile gerçek zamanlı bilgiye erişebilmektedir.

Ürün Broşürü

Oruç Reis Mah. Vadi Cad. No:108 Kat:5 / 301
Giyimkent - Esenler - İstanbul  

TEL: (212) 438 02 86 (Pbx)

FAX: (212) 438 30 66

E-MAIL : info@novatel.com.tr

Tüm Hakları Saklıdır © 2020 - Novatel Haberleşme Çözümleri A.Ş.