ÜRÜNLER

MOSCAD-M REMOTE

TERMINAL UNIT

MOSCAD-M RTU, Motorola RTU ailesinin en küçük üyesidir. Analog ve dijital giriş ve çıkışlardan oluşan sabit bir konfigürasyona sahiptir. MOSCAD-M, bir ağda MOSCAD ve ACE3600 RTU'lar ile iletişim kurabilir. Küçük olmasına rağmen MOSCAD-M, çok çeşitli SCADA uygulamalarını karşılayacak güce sahiptir.

MOSCAD-M'ın boyutları kompakt ve güç tüketimi düşüktür ve bu da güneş ve pilli güç kaynaklarıyla dış ortamlarda kullanım için ideal olmasını sağlar.

 

Özellikler

MOSCAD-M RTU, RTU'nun ve Programlanabilir Mantık Kontrol Cihazının en önemli fonksiyonlarını bir ünitede bir araya getirir.

Güç Yönetimi
Düşük güç tüketimi, seçili bir süre için yalnızca gerekli devrelere ve elemanlara güç sağlayan uygulama odaklı güç yönetimi ile sağlanmaktadır. MOSCAD-M RTU, tüm devreler boşta olduğunda uyku moduna geçer ve önceden tanımlanmış olaylar oluştuğunda uyanır.

Kompakt Boyut
MOSCAD-M'nin kompakt boyutu, duvara kolayca monte edilen veya mevcut muhafazalara kurulumlara olanak sağlar.

Çok Yönlü İletişim Seçenekleri
MOSCAD-M RTU'lar, iki yönlü konvansiyonel veya trank telsiz, Çoklu Adres Sistemi (MAS) ve yaygın spektrumlu telsiz, kiralık hat ve çevirmeli modemler ve 10/100Base-T Ethernet gibi çoklu iletişim seçenekleri sunar.

Çeşitli Bağlantı
MOSCAD-M üzerindeki tümleşik I/O bağlantı noktaları, ayrık dijital ve analog sensörler ve kontrol çözümlerinin yanı sıra çeşitli akıllı sensörlere korumalı bağlantı sağlar. RS-232 ve RS-485 bağlantı noktaları üzerinden bağlantı da mümkündür.

Uygulama Programlama
Tipik uygulamalar arasında vana ve pompaların uzaktan izlenmesi ve kontrolü, tank seviyeleri, boru hattı basıncı, katodik koruma, yağmur ve taşkın, çevre kirliliği, kimyasal dökülme, radyasyonun izlenmesi ve daha fazlası bulunmaktadır.

Motorola Veri Bağlantısı İletişimi (MDLC) Protokolü
Yedi katmanlı ISO / OSI standardına dayanan MDLC protokolü, güvenilir iletişim sağlamak için sağlam hata yönetimi ile geliştirilmiştir. Özel bir tekrarlayıcı olmadan RTU-RTU doğrudan iletişiminin yanı sıra RTU-kontrol-merkez iletişimine olanak sağlar.

Oruç Reis Mah. Vadi Cad. No:108 Kat:5 / 301
Giyimkent - Esenler - İstanbul  

TEL: (212) 438 02 86 (Pbx)

FAX: (212) 438 30 66

E-MAIL : info@novatel.com.tr

Tüm Hakları Saklıdır © 2020 - Novatel Haberleşme Çözümleri A.Ş.