ÜRÜNLER

MTP6650 TETRA EL TELSİZİ

Yarına hazırlanırken bugünün zorlukların üstesinden gelmek kolay bir iş değil. Özellikle de kamu güvenliği söz konusu olduğunda.

MTP6650 TETRA taşınabilir telsiz her ikisini de yapmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Geliştirilmiş kapsama alanı, dahili Bluetooth® 4.0 kablosuz teknolojisi, dahili Wi-Fi, genişletilmiş konum hizmetleri ve tam araç kiti desteği ile MTP6650 TETRA taşınabilir çift yönlü telsiz, ekibinizi şimdi ve gelecekte de destekleyecektir.

Sınıf 3 iletim gücü ile marjinal kapsama alanlarında bile personelinize ulaşın. Veya farklı antenler kullanma esnekliği sağlayan açık bir standart SMA konnektörüyle kapsama alanınızı optimize edin. Kablosuz bas-konuş düğmesi veya kalp atış hızı monitörü gibi bağlı cihazları eklemek için Bluetooth® 4.0 özelliği de bulunmaktadır. İster ekipleri acil bir duruma yönlendiriyor gerekse bulunduğunuz konuma göre günlük kaynaklar ayırıyor olun, artık bunları Küresel Seyrüsefer Sistemi (GNSS) sayesinde daha etkili bir şekilde yapabilirsiniz.

 

 

Özellikler

Menzilinizi genişletin

Acil bir durumda, kötü kapsama alanının size engel olmasına izin veremezsiniz. Bunun yerine MTP6650 TETRA taşınabilir telsizin kapsama alanına güvenin. Sınıf 3 iletim gücü yardımıyla marjinal bölgelerde sesli ve veri mesajları gönderin ve acil durum çağrıları yapın. Ekibinizin çalıştığı ortama göre veya telsizin koruyucu bir yelek altında giyildiği durumlarda antenleri değiştirme olanağı veren yeni SMA konnektörünü kullanarak kapsama alanını optimize edin. Ayrıca, sınıfının en iyisi alıcı hassasiyeti ile operasyonel menzil %14'e kadar genişletilebilir. 

Kablosuz çalışın

Bluetooth® 4.0 kablosuz teknolojisi ile sesli, bas-konuş ve sensörler gibi birden fazla cihaza bağlanın. MTP6650 TETRA taşınabilir çift yönlü telsizi, telsize erişmek zorunda kalmadan etkinleştirilebilen kablosuz bir bas-konuş düğmesi ile eşleştirin. Ardından, telsizi gizli operasyonlarda bir sırt çantasına veya kıyafet altına gizleyin. Bluetooth® 4.0 ayrıca iş ortaklarının yaşamsal bulguları takip edebilen biyometrik sensörler de dahil olmak üzere yeni işbirlikçi çözümler geliştirmelerini sağlar.

Sanal bir mobil oluşturun

Bu TETRA taşınabilir çift yönlü telsizi, basit bir MTP6000 Serisi Araç Kiti ilavesi ile sanal bir mobile dönüştürün. Ardından, araç içi şarj ve genişletilmiş kapsama alanı ile birlikte eller serbest çalışmanın tadını çıkarın. Kit, aracın kendi aküsünü kullanır, bu sayede taşınabilir cihazınızı yavaşlamadan hareket halinde şarj edebilirsiniz. 

Herkesi her yerden yönetin

Kaynakları optimize etmek ve güvenliği artırmak herkesin nerede olduğunu bilmekle başlar. Bu nedenle MTP6650 TETRA taşınabilir telsizi, GPS, GLONASS ve BeiDou gibi küresel servislere erişim sağlayan en yeni Küresel Seyrüsefer Sistemi (GNSS) ile tasarladık. Tüm personel için doğru konum verileriyle bir olaya en yakın ekipleri seferber edebilirsiniz. Ve böylece, acil müdahale sürelerini kısaltabilirsiniz. GNSS sayesinde, acil durum alarmını manuel olarak etkinleştirip etkinleştirmediklerine ya da otomatik "eğilme/devrilme" sensörünün açılıp açılmadığına bakılmaksızın sorun yaşamaları halinde nereye yardım göndereceğinizi tam olarak bilirsiniz.

Duyun ve duyulun

MTP6650, 2W ses çıkışı ve gelişmiş gürültü bastırma teknolojisi sayesinde sirenler çalıyor olsa bile duyabilmenizi ve duyulabilmenizi sağlar. Slimport hoparlörü sayesinde, takıldığı yerlerde telsizin her yerinde eşit bir ses dağılımı elde edersiniz. Hoparlör veya ses aksesuarlarını kullanarak tam sesle dinleyin ve ihtiyacınız olan netliği yaşayın. Akıllı mikrofon, ses profillerine olan ihtiyacı ortadan kaldırır ve mesajınızın en zorlu ortamlarda alınmasını sağlayan geniş dinamik bir menzil sunar.

Bilgileri elinizin altında tutun

Günlük brifinglere, güzergâh haritalarına, şüphelilerin veya kayıp çocukların resimlerine ve daha fazlasına erişin. MicroSD kart yuvası, depolama alanını kolayca artırmanızı ve kritik bilgileri parmaklarınızın ucunda tutmanızı sağlar, böylece bu bilgiler ihtiyaç duyduğunuzda her zaman elinizin altında olur. Veya nihai koruma isteyenler için uçtan uca şifreleme sağlayan güvenliği arttırmak için microSD kart yuvasını kullanın.

Ürün Broşürü

Oruç Reis Mah. Vadi Cad. No:108 Kat:5 / 301
Giyimkent - Esenler - İstanbul  

TEL: (212) 438 02 86 (Pbx)

FAX: (212) 438 30 66

E-MAIL : info@novatel.com.tr

Tüm Hakları Saklıdır © 2020 - Novatel Haberleşme Çözümleri A.Ş.