ÜRÜNLER

PTP670 HIGH-CAPACITY MULTIPOINT (HPCM) POINT-TO-POINT MICROWAVE LINK

Cambium Networks, sınıfının en iyisi spektral verimliliği ve güvenilirliği yüksek kapasiteli çok noktalı (HCMP) dağıtım esnekliği ile birleştirir. 450 Mbps'ye kadar toplam çıktı ile PTP 670 sistemleri, günümüzün ihtiyaçlarını esnek, güvenilir ve güvenli bir şekilde ele almanızı sağlar.

PTP 670 Özellikleri

FREKANS : 4.9 GHz ila 6.05 GHz

ÇIKTI : 450 Mbps'ye kadar

GECİKME SÜRESİ :  - 3 msec

ESNEK KANAL GENİŞLİĞİ : 5, 10, 15, 20, 30, 40 ve 45 MHz kanalları

ENDÜSTRİ STANDARTLARI : FIPS 197, 1588v2, IPv6, IP66/67

GÜVENİLİRLİK : Dinamik Spektrum Optimizasyonu

 

PTP 670 kablosuz ana taşıyıcı teknolojisi, üstün Noktadan Noktaya ve Yüksek Kapasiteli Çok Noktalı bağlantı sağlar.

 

TEK BİR ÇÖZÜMDE YÜKSEK KAPASİTELİ ÇOK NOKTALI ve NOKTADAN NOKTAYA

PTP 670 ile operatörler artık Noktadan Noktaya ve ayrıca Yüksek Kapasiteli Çok Noktalı (HCMP) uygulamaları kullanma esnekliğine sahip. HCMP, tek bir ana telsize bağlanmak için 8 düğüme (yol haritasında) kadar olanak tanır ve hızlı dağıtımı mümkün kılan, planlamayı basitleştiren ve hızlı bir yatırım getirisi sağlayan yeni dağıtım modelleri açar. Kuruluşunuz ister bir işletme, devlet kuruluşu ister servis sağlayıcısı olsun PTP 670 sistemleri, T1 / E1 ve fiber değiştirme veya genişletme gibi çok çeşitli uygulama yelpazesi, video gözetim ana taşıyıcısı; LTE, makro-hücreli ve küçük hücreli ana taşıyıcı, son kilometre erişimi, felaketten kurtarma, ağ yedekliliği ve binadan binaya kampüs bağlantısı için ideal çözümlerdir.

 

Dinamik Spektrum Optimizasyonu™ (DSO)

Bu görevlerin zorlu niteliği ve karmaşıklığı, spektrum yöneticileri, şebeke operatörleri ve uygulama yöneticilerinin bütçe parametreleri dahilinde kalırken değişen program durumlarını müzakere etmelerine izin veren sistemlerden esneklik gerektirir. Dinamik Spektrum Optimizasyonu™ (DSO), Cambium Networks tarafından sunulan ve bağlantı hizmetini etkilemeden parazitlenmeyi önlemek için otomatik olarak örnekleme ve kanal değiştirme yoluyla bağlantı performansı optimizasyonunu sağlayan benzersiz bir özelliktir. Ayrıntılı bilgi için DSO Tanıtım Belgesine bakın.

Oruç Reis Mah. Vadi Cad. No:108 Kat:5 / 301
Giyimkent - Esenler - İstanbul  

TEL: (212) 438 02 86 (Pbx)

FAX: (212) 438 30 66

E-MAIL : info@novatel.com.tr

Tüm Hakları Saklıdır © 2020 - Novatel Haberleşme Çözümleri A.Ş.