ÜRÜNLER

ST7000 TETRA EL TELSİZİ

Müşteri ile birebir iletişimde bulunan personel, yöneticiler ve üst düzey yetkililerin iletişim ihtiyaçlarına tarzın yanı sıra işlev de yön vermektedir. En üst düzey müşteri hizmetleri sürdürmek için bu profesyonellerin yüksek kalitede ses sağlayan, görüntüleriyle sorunsuz uyum sağlayan ve amacı eğlence sağlamak değil, verimliliği artırmak olan sezgisel bir dijital telsize ihtiyacı vardır. ST7000 küçük TETRA telsiz, kompakt ve şık bir form, basit kullanıcı arayüzü ve bu gereksinimleri aşacak net bir sesi bir araya getirmektedir. Entegre Bluetooth® 4.0 kablosuz teknolojisi, şarj için geri dönüşümlü USB-C konnektörü ve 3.5 mm ses konnektörü, ST7000'i kullanıcıların cihaza değil, müşteri veya durum gibi en önemli konulara odaklanmalarını sağlayan esnek, modern bir iletişim aracı kılmaktadır.

 

Özellikler


Ayrık Tarz
Müşteri ile birebir iletişimde bulunan personel artık iş kıyafetleri kadar sofistike bir form faktöründe net ve verimli sesli iletişimden yararlanabilir. ST7000 küçük TETRA telsiz, tümü kompakt, zarif ve ayrık bir tasarımda bulunan hibrid dahili ve harici anten sistemi ile benzersiz bir kapsama alanı sağlar. Cebe sığacak kadar küçük olan ST7000, takıldığında neredeyse görünmez olur.

 


Kullanım Kolaylığı
ST7000, en iyi radyo işlevselliğinin akıllı telefonun kullanılabilirliği ile birleştirilmesiyle kullanım kolaylığı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Dokunmatik tuşlar, bas-konuş, ses seviyesi, konuşma grubu ve güç kontrolü için kullanılabilir ve dokunmatik kullanıcı arayüzü, telsizin kalan diğer işlevlerini denetler. Açma / kapama tuşuna basit bir şekilde basılması ile OLED ekranı ve telsizin önündeki dokunmatik alanlar ortaya çıkar. Simgeler, seçildiğinde yanar ve fiziksel bir tuş takımı hissi ve tepkisini taklit eden dokunsal bir geri besleme sağlanır.

 


Benzersiz Ses Kalitesi
Küçük ve şık yapısına rağmen ST7000, düşük bozulma, yüksek ses ve 1.8W iletim gücü ile benzersiz bir ses kalitesi ve kapsama alanı sunar. Açık hoparlör bağlantı noktası ve otomatik kazanç kontrolü, en yüksek arka plan gürültüsünde net bir ses iletir.

 


Uzun Ömürlü
ST7000’nin dayanıklı tasarımı ve uzun ömürlü pili, günlük işle ilgili zorlukların üstesinden gelmesini kolaylaştırır. IP54 ve MIL-STD 810 F/G derecelendirmesi ile toza, yağmura, darbeye ve düşmeye dayanıklı olduğu belgelenmiştir. Ayrıca 20 saate kadar pil ömrü sayesinde saate değil, işinize odaklanmaya devam edebilirsiniz. 

 

Maksimum Aksesuar Uyumluluğu
3.5 mm ses konektörü ve değiştirilebilir USB-C şarj konektörü, telsizinizi nasıl dinleyeceğiniz ve şarj edeceğiniz konusunda maksimum esneklik sağlar. Garantili performans ve uzaktan bas-konuş için Motorola aksesuarlarını ya da tam kapsamlı seçenekler için stokta mevcut kendi ses aksesuarlarınızı seçin. Yeni, değiştirilebilir, dayanıklı USB-C konektörü ile hareket halindeyken şarj edilebilmektedir. Entegre Bluetooth® 4.0 kablosuz teknolojisi, sesli kulaklık setleri, bas-konuş tuşları, akıllı cihazlar ve daha fazlası gibi çok çeşitli kablosuz aksesuarları kullanımınıza sunar ve böylece ST7000, daha fazla esneklik ve kontrol sağlar.  

Ürün Broşürü

Oruç Reis Mah. Vadi Cad. No:108 Kat:5 / 301
Giyimkent - Esenler - İstanbul  

TEL: (212) 438 02 86 (Pbx)

FAX: (212) 438 30 66

E-MAIL : info@novatel.com.tr

Tüm Hakları Saklıdır © 2020 - Novatel Haberleşme Çözümleri A.Ş.